Whatsapp
İNSTGRAM
Telefon
 • Antalya Koltuk Yıkama
 • Antalya Koltuk Yıkama


  KOLTUK YIKAMA DA FIRÇALI KÖPÜKLÜ BUHARLI DETAYLI YIKAMANIN GÜCÜNÜ KEŞFEDİN!!
  koltuk yıkamaİzmir koltuk temizleme  Koltuk Yıkama Antalya'da Kaliteli Hizmet ve Güvenin kesinlikle örneğidir.Antalya  genelinde koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda Egitim Veren  Firma ve İl genelinde 8 bölge ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz.Ceypak Antalya Koltuk Yıkama da yıkamış oldugumuz her koltukta kirler karşısında kaliteli antibakteriyel koltuk yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak temizlik güvencesi vermekteyiz. Koltuklarınızda cok agır bir leke olmadıgı sürece hertürlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz koltuklara kavuşursunuz.Koltuk Yıkama Antalya Hijyen garantili hizmet sunar.

  NEDEN BİZ

  *Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

  *Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

  *Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

  *Kaliteli Hizmet Referanslarımız

  koltuk yikama firmalari

  Koltuk yıkama uzmanlık gerektiren bir meslektir.Antalya Koltuk Yıkama Firması yıllardan beri tek işi koltuk yıkama olarak personellerimize sadece koltuk yıkama Güleryüzlü Hizmet ve Kaliteyi ön Planda Tutarak Profesyonel Şekilde Egitim vermekteyiz.
  Bu yüzden bizi diger firmalardan ayıran en önemli özellik 
  Uzman Personel Kaliteli Hizmet Güleryüzlü Ekip Son Teknoloji Ekipmanlardır.
  Koltuk temizleme hizmetimiz ile birlikte koltuk  içerisine gizlenmiş olan M
  ayt ve Bakterileri kirleri özel makineler ile birlikte temizliyoruz ve kısa sürede temiz bir koltuk ve yatak ile kavuşmanızı sağlıyoruz.

  Buharlı Koltuk Yıkama Aşamaları

  1.Koltuklarınız ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla tozlarından arındırmak için vakumlanarak süpürülür.(Yıkama sırasında koltuk ıslatılacak olmasından dolayı bu kir ve tozların daha da yapışmasının önüne geçebilmek için uygulanan bir yöntemdir.)

  izmir koltuk yikama

  2.Daha sonra koltuk kumaşı incelenerek koltuk yıkama şampunanı şeçilir.(Her kumaşa aynı deterjan kullanılmaz aksi takdirde koltugun kumaşına zarar verebilir.)

  izmir koltuk yikama

  3. Daha sonra koltukların kumaşına göre hazırlanan özel karışımlı koltuk yikama şampuanı suyla karıştırılarak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..

  koltuk yikama izmir

  4.Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce aşırı kirli ve lekeli kısımlara leke sökücü özelligi olan kendi imalatımız şampuan lokal olarak uygulanır.

  koltuk yikama sirketleri

  5.Artık koltuk yıkama işlemine geçebiliriz bu işlemde koltugun  kumaş olan kısmının tamamını döner uçlu fırça makinesiyle fırçalanarak köpürtülür ve kirlerin kabarması saglanır.

  koltuk yikama firmaları

  6.Kirleri kabaran koltugu 3 motorlu sanayi tipi büyük koltuk yıkama makinesiyle kirlerinden arınana kadar vakumlayarak pis ve kirli suyunu çekerek koltuk temizleme işlemini yaparız.

  koltuk yikama fiyatlari

  7.Daha sonra koltugun tamamına saf su verilerek vakumlanıp durulanır ve hijyenik olması saglanır.Vakumlanan koltuk %85 oranında kurutulmuş olup sadece nemli kalmıştır.Bu yüzden koltukta kusma sonradan leke çıkma vb. gibi faktörler yaşanmaz.

   

  8.Gözle görünmeyen maytlar ve bakterilerin yok olup tamemen hijyenik olması için buharlı yıkama sistemide uygulanır.     (Buharlı yıkama istege bağlı olarak yapılır

  koltuk yikama fiyatlari izmir

  İzmir koltuk temizleme

  Muratpaşa halı yıkama

   

  İzmir koltuk yikama firmalarikoltuk yikama


X