Whatsapp
İNSTGRAM
Telefon
 • Stor perde yıkama
 • Perde Yıkama


  Ceypak Perde yıkama Antalya'da Kaliteli Hizmet ve Güvenin kesinlikle örneğidir.Bilindiği gibi stor perdelerin temizliği başlıbaşına problemdir. Gerek mekanızlamarından sökülmesi gerek yıkanması evde yapılacak iş değildir. Dolayısıyla stor perdeleri bu işi profesyonel olarak yapan kişilere temizletmek gerekir. Firmamız tecrübeli persenellerimiz ile stor perdelerinizi temiz bir şekilde yıkayarak sizlere teslim etmektedir

  zebra perde yıkama konyaaltı perde yıkama

  NEDEN BİZ

  *Güleryüzlü ve Güvenilir Uzman Ekip

  *Son Teknoloji Makinalar   *Yaygın Servis Agı

  *Esnek Zamanlı Randevu Sistemi    *Uygun Fiyat

  *Kaliteli Hizmet Referanslarımız

  muratpaşa perde yıkama

  Antalya  genelinde Stor perde yıkama, Zebra perde yıkama, Kruvaze Perde Yıkama, Fon perde yıkama, Japon perde yıkama, Tül perde yıkama, Kadife perde yıkama, İp perde yıkama yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda Egitim Veren  Firma ve İl genelinde 8 bölge ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz.Ceypak Antalya perde Yıkama da yıkamış oldugumuz her perdede kirler karşısında kaliteli antibakteriyel perde yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak temizlik güvencesi vermekteyiz. Perdelerinizde cok agır bir leke olmadıgı sürece hertürlü kirden rahatlıkça kurtulur hijyenik ve tertemiz perdelerinize kavuşursunuz.Perde Yıkama Antalya Hijyen garantili hizmet sunar.

  Antalya perde yıkama

  Stor perde yıkama sektöründe en son teknoloji ürünleriyle bu hizmeti sunan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinde stor perdelerinizi itina ile yıkmakta ve temizlemektedir. Ücretsiz servis ağımızla yılın her günü dört mevsim sizlere hizmet sunan firmamız, stor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinize bulunan her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamıştır.

  Stor perde yıkama


X