Whatsapp
İNSTGRAM
Telefon
 • Antalya Yatak Yıkama
 • Antalya Yatak Yıkama


  Ceypak Antalya yatak yıkama Kaliteli Hizmet ve Güvenin kesinlikle örneğidir.Antalya  genelinde koltuk sandalye ve yatak yıkama hizmetleri sunmamız dışında bu alanda Egitim Veren  Firma ve İl genelinde 8 bölge ile Kurumsal firmalara da hizmet verme özelligini halen gururla taşıyoruz.Ceypak Antalya Yatak Yıkama da yıkamış oldugumuz her yatakta kirler karşısında kaliteli antibakteriyel yatak yıkama şampuanları ve son teknoloji makina ve ekipmanlar kullanarak temizlik güvencesi vermekteyiz. Yataklarınızda cok agır bir leke olmadıgı sürece hertürlü kirden rahatlıkla kurtulur hijyenik ve tertemiz yataklara kavuşursunuz.Yatak Yıkama Antalya Hijyen garantili hizmet sunar.
  yatak yıkama

  Buharlı Antibakteriyel Yatak Yıkama Aşamaları

  1. Yatak ilk önce emiş gücü yüksek sanayi tipi makinamızla vakkumlanarak tozlardan arındırılır,
  2. Yatak kumaşı incelenerek uygun özel karışımlı yatak şampuanı ve yıkama sitili seçilir.

  yatak yıkama
   

  3. Daha sonra yatak özel karışımlı yatak yikama şampuanlı suyla karıştırılarak yatak yikama işlemi başlatılır , yatak spreyleme yöntemi ile hafifçe ıslatılarak kirlerin ve lekelerin yumuşatılması sağlanır..
  yatak yıkama

  4. Yikama işlemine geçmeden önce çok aşırı kirli ve lekeli kısımlar kir ve leke sökücülerle kumaşa zarar vermiyecek hassasiyette hafifçe fırçalanır.
   

  5. Bundan sonra yıkama işlemine geçilir,bu işlemde yatağın bütün kumaş kaplı yüzeyleri sanayi tipi yatak yikama makinasıyla püskürtme ve emiş sistemi ile yikanarak hijyenik olması sağlanır.
   

  6. Yikama işlemi biten yatağın,son kontrolü yapılır,çıkmayan inatçı leke veya sorunlu bölge varsa tekrar müdahale edilir ve ortam havalandırılarak hava sirkülasyonu olması sağlanır.
  koltuk yıkama


   

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Yatak yikama antalya-Her Leke Çıkartılabilir mi? Yüzdeyüz Garanti Verebilir misiniz?

  Yatak yıkamada her lekeyi koltugun dokusuna ve rengine zarar vermeden çıkarabilmek dünyanın hiç bir yerinde mümkün değildir. Değerli müşterilerimize verdiğimiz yatak yıkama garantisi yataga zarar vermeden çıkabilecek lekeler için geçerlidir.Evinizin süsü yatagınıza zarar getirmeden lekeyi çıkarmak için ne gerekiyorsa yapılacağına dair Yüzdeyüz garanti veriyoruz.

  Yatak yıkama fiyatları-Yıkanan Yatagım Kaç Saatte Kurur?

  Yatak Yıkama yapmış olduğumuz makineler , 3  motorlu ve 7200w emiş yüksek vakum gücüne sahip makinelerdir.Yatak yıkama makinelerimiz , yıkama işlemi yapılırken vermiş olduğu suyu %85 oranında vakumluyor ve işlem bitiminde bir kez daha vakumlama işlemi yapıyoruz , yıkanan koltuk kumaşında sadece %15 civarında bir nem kalmaktadır ve bu nem oda sıcaklığında ortalama 4 ila 8 saatte  kuruyarak kullanılabilir hale gelmektedir. Güçlü vakumun kolay kurutma avantajının yanı sıra bir diğer avantajı ise kumaşta nem bırakarak kokuya , kusma lekelerine neden olmaz

  Antalya Yatak temizleme-Randevu sisteminiz nasıl çalışır , hemen geliyor musunuz?

  Randevu sistemi ile çalışarak müşterilerimize geç kalma veya gidememe gibi olası problemleri tamamen ortadan kaldırıyoruz. Siz randevu almak istediğiniz günü ve saatini en az 3 saat  önce bize bildiriyorsunuz ve bizde randevunuzu oluşturuyoruz , istediğiniz gün ve saatte hizmet alıyorsunuz. 

  Antalyada yatak yıkama-Yıkama sonrası eski lekeler veya su lekeleri meydana çıkar mı?

  Profesyonel ekibimiz koltuk yatak yıkama işlemi yaparken çıkartmış olduğu lekeler yıkama yapıldıktan birkaç saat veya birkaç gün , ay , yıl sonra asla tekrar ortaya çıkmaz. Yüksek vakumlu makinelerimiz yıkama yaparken kullanmış olduğu suyu aynı anda geri vakumladığı için ürünlerinizde asla ıslaklık derecesinde su kalmaz ve bu nedenle su lekesi de olarak bilinen kusma lekeleri ortaya çıkmaz. Yıkamalarımız bu gibi problemlere karşı garantilidir , bu güne kadar hiç böyle bir problemle karşılaşmış olmasakta bu gibi bir durum meydana gelirse ücretsiz olarak gelip yıkama işlemini tekrardan yapmaktayız

  ANTALYA NIN HER YERİNE ÜCRETSİZ YATAK YIKAMA SERVİSİMİZ VARDIR


X